Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Anaokulu Öğretmenlerine İngilizce Eğitim Programı

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk-Amerikan Derneği

Anaokulu Öğretmenlerine Online İngilizce Eğitim Programı

Kariyer planınızı anaokulu öğretmenliği üzerine kurduysanız vakit kaybetmeden İngilizceye yönelmelisiniz.

Okul öncesi eğitimine İngilizcenin dahil olmasıyla eğitim sistemlerine İngilizceyi ekleyen okulların sayısı hızla artmış ve önümüzdeki süreçte artmaya devam edecektir. Bunun doğal bir sonucu olarak, İngilizce bilen ve İngilizce eğitim verebilen öğretmenlere olan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır.

Peki, bu ne anlama geliyor?

Hızla gelişen dünyamızda, okul öncesi öğretmenlerinin de kendilerini bu dönüşüme hazırlaması ve gelecekteki işlerini güvence alması gerekmektedir. Şu an bile pek çok kaliteli ve kurumsal anaokulunda İngilizce bilen öğretmenler tercih ediliyor. Üstelik bu da şimdilik. Önümüzde ki yıllarda tüm anaokulları İngilizce eğitimi vermek zorunda kalacağı ve hatta daha yoğun İngilizce eğitimine geçeceği için İngilizce bilmeyenlerin kaliteli kurumsal okullarda iş bulmaları imkânsızlaşacak.

Bu Eğitim Kimler İçin

TAD Anaokulu Öğretmenlerine İngilizce Programı,

  -  Okul Öncesi eğitim kurumlarında çalışan veya çalışmak isteyen İngilizce bilmeyen öğretmenler, ve

  -  Çocuk Gelişimi veya Okul Öncesi Öğretmenliği okuyan öğrenciler için hazırlanmıştır. 

Eğitim İçeriği

Genel İngilizce eğitiminden farklı olan bu eğitim programı sadece Okul Öncesinde öğretmenlik yapan veya yapacak olan bireyler için geliştirildiği için Özel Amaçlı bir İngilizce Eğitim Programıdır. Okulda gün içerisinde kullanacağınız İngilizceyi öğrenip geliştirmenizin yanı sıra bu İngilizceyi öğrencilerinize nasıl sunmanız ve kazandırmanız gerektiği üzerine de öneriler alacaksınız. 

Başvuru

Anaokulu öğretmeninin Genel İngilizce Tespit Sınavını çözmesi ve ardından Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu alması gerekmektedir. 

Akademik Departman yetkilimiz, randevu için seçilen gün ve saatte sizi telefonla arayarak İngilizce sözlü becerinizi değerlendirecek, İngilizce seviyesine uygun tüm mevcut programlarımız ve sorularınız sizi detaylıca bilgilendirecektir.

Sözlü değerlendirme, ihtiyaç analizi, akademik yönlendirme, kurs içeriği ve derslerin işlenişi hakkında detaylı bilgilendirme için Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülmektedir.

Seviye Tespit sınavını çözmemiş ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlamamış öğrenciler için direkt kayıt işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: 
TAD ONLINE STS  "Lütfen sınav seçeneklerinden Anaokulu Öğretmenlerine İngilizce sınavını tercih edin" 

Kurs içeriğini öğrenmek için academicsupport@taa-ankara.org.tr adresine mail atabilirsiniz.

Bu kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.