Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Konum ve Tesisler

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Konum ve Tesisler

University of Arizona'nın bulunduğu Tucson, Sonora Çölünün güzelliklerini büyük bir şehrin canlı müzik, benzersiz etkinlikler ve birinci sınıf müzeler gibi imkânlarıyla birleştirmektedir. Tucson, düşük geçim giderleri ve kasaba halkının samimiyetiyle tanınmaktadır. Şehir; Kaliforniya'ya, Meksika'ya ve Pasifik Okyanusu'na yakın bir konumda, Arizona eyaletinde bulunmaktadır. Yılın ortalama 350 günü güneşli olan şehir, yıl boyunca bisiklet sürme ve diğer açık hava maceraları gibi aktiviteler için mükemmel bir yerdir.

University of Arizona; yenilikçi sınıfları, kreatif alanları, donanımlı kütüphaneleri ve birinci sınıf bir rekreasyon merkezi gibi birçok imkânla akademik ve idari ihtiyaçları karşılamaktadır. Arizona'daki örnek niteliğindeki tesisler, öğrencilere önemli bir akademik deneyim sunmanın yanı sıra bütünsel bir öğrenci deneyimi için kritik önem taşıyan, müfredatlara destek olan ve birlik sağlayan fırsatlar da sunmaktadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.