Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Mezun Sonuçları

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Mezun Sonuçları

University of Arizona, daha başarılı olmaları için her bir öğrencisinin gerçek dünya deneyimiyle mezun olmasını sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Öğrenciler, pratik deneyimlerle kendi işletmelerini açmakta, araştırmalara destek vermekte, hizmet öğrenim projelerine ve stajyerliklere katılmakta ve hem kampüs içinde hem de kampüs dışında ofislerde ve laboratuvarlarda çalışmaktadır. Öğrenciler, Cisco, Ernst & Young, Adidas, Nestlé, Tata Consulting Services, Texas Instruments, Sony Pictures Entertainment ve Google gibi şirketlerde kariyer sahibi olmalarını sağlayan akademik projelere katılmaktadır.

University of Arizona'da birinci sınıf öğrencisi olarak eğitim kariyerine başlayan çoğu öğrenci, bu üniversitede veya dünyanın diğer en iyi üniversitelerinde tam zamanlı lisansüstü eğitime devam etme kararı almaktadır. Belirli ana dallarda üstün başarı gösteren lisans öğrencilere Hızlandırılmış Yüksek Lisans Programları yoluyla 5 yıl kadar kısa bir sürede hem lisans hem de yüksek lisans derecesi alma seçeneği tanınmaktadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.