Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

ONLINE C+ KURSLARI

  • DERNEK : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • KURSLAR DEPARTMANI: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • PROMETRIC SINAV MERKEZİ: +90542 292 41 42
20.09.2021

C-Plus İngilice Kursları

Türk-Amerikan Derneği’ne özel C-PLUS Kursları, kültür, bilim, sanat, seyahat, macera, sosyal bilimler gibi güncel konu başlıkları ve National Geographic Digital Media içerikleri ile dünyayı ayağınıza getiriyor!

Ders Programı ve İçerik Hakkında

Özellikle akademik İngilizce'ye yönelik okuma, dinleme, konuşma becerileri ve kelime bilgisini geliştirmeyi hedefleyen veya TOEFL, IELTS gibi akademik sınavlara hazırlanan kişiler için hazırlanmış beceri odaklı bir programdır.

Kurs programı, C1-PLUS ve C2-PLUS olmak üzere iki farklı modülden oluşmaktadır.

C-PLUS kurslarımıza katılan öğrencilerimiz, haftalık ders saatine ek olarak kendi seviyesindeki maksimum 10 öğrenci ve öğretmen eşliğinde gerçekleştirilen online EFL CAFE Ücretsiz İngilizce Konuşma derslerimizden de faydalanmaktadır.

C+ TR

Kimler Katılabilir, Kayıt İçin Ne Gerekiyor, Ücret Ne Kadar?

Bu programa en az Upper-Intermediate ve üzeri seviyedeki öğrenciler katılabilir.

Öğrencinin Genel İngilizce Seviye Tespit Sınavını çözmesi ve ardından Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu alması gerekmektedir.

Öğrencinin grup yerleştirmesinde İngilizce Konuşma becerisi ağırlıklı rol oynamaktadır.

Akademik Departman yetkilimiz, randevu için seçilen gün ve saatte sizi telefonla veya Microsoft Teams üzerinden arayarak İngilizce sözlü becerinizi değerlendirecek, İngilizce seviyesine uygun tüm mevcut programlarımız ve sorularınız sizi detaylıca bilgilendirecektir.

Sözlü değerlendirme, ihtiyaç analizi, akademik yönlendirme, kurs içeriği ve derslerin işlenişi hakkında detaylı bilgilendirme için Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülmektedir.

Seviye tespit sınavını ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlayan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosu değerlendirme sistemine göre İngilizce seviyesine uygun programa yerleştirilmektedir.

Seviye Tespit sınavını çözmemiş ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlamamış öğrenciler için direkt kayıt işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: TAD ONLINE STS

Bu kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir.

WhatsApp Danışma (2)

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et