Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

TAD-EDUCATION USA MAYIS ETKİNLİKLERİ

DANIŞMA HATTI :
+90 312 426 26 44 - +90 312 426 26 48
21.05.2019

EDUCATIONUSA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

13 Mayıs Pazartesi @19.00 @ TAD Reşat Aktan Üye Salonu

AMERİKA'DA YÜKSEKÖĞRENİM KONUSUNDA BiLMEK İSTEDİĞINIZ HER ŞEY BU TOPLANTIDA!

A.B.D. Dışişleri Bakanlığı'na bağlı Amerika'da yükseköğrenim konusundaki tek resmi danışmanlık ağı olan ve ücretsiz danışmanlık veren Türk Amerikan Derneği EducationUSA Merkezi'nin düzenleyeceği bu seminerde EducationUSA Danışmanı Naz Etçioğlu EducationUSA Ağı hakkında detaylı bilgi vermenin yanı sıra Amerika'da Yükseköğrenim görmek için takip edilmesi gereken 5 adımdan bahsedecektir. Seminer dili Türkçedir. Seminerimiz ücretsizdir.

Bilgi ve kayıt (zorunludur) için: 0312 426 26 44 / educationusa@taa-ankara.org.tr

 

LİSE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ İÇİN TOEFL IBT PROPELL® ÇALIŞTAYI

18 Mayıs Cumartesi @10.00-16.00 @TAD Reşat Aktan Üye Salonu

ETS Global Türkiye ve EducationUSA Ankara Ofisi'nin işbirliği ile, Türk-Amerikan Derneği'nde düzenlenecek olan Propell® Çalıştayı, İngilizce öğretmenlerinin öğrencilere İngilizceyi öğretirken karşılaşabilecekleri zorluklarla baş etmesi konusunda yardımcı olmak için düzenlenen ve bir gün süren profesyonel gelişim programıdır. Çalıştayda TOEFL iBT® sınavında bulunan okuma, dinleme, konuşma ve yazma bölümlerinden örnekler kullanılır. Bu çalıştay sayesinde katılımcılar İngilizce öğretirken dört beceriye de hitap eden farklı teknikler ve stratejiler öğrenirler. İnteraktif bir etkinlik olacağı için kontenjanımız sınırlıdır. (35 kişi) Kayıt yaptırılması zorunludur. Workshop dili İngilizce'dir.

Bilgi ve Kayıt (zorunludur) için: 03124262644 / educationusa@taa-ankara.org.tr

TOEFL IBT PROPELL® WORKSHOP FOR HIGH SCHOOL ENGLISH TEACHERS

Saturday, May 18 @10:00 am- 16:00 pm @TAA Reşat Aktan Members Lounge

ETS Global Turkey and EducationUSA Ankara will be organizing Propell® Workshop for the TOEFL iBT® Test on the premises of Turkish-American Association. The Propell® workshop is a 1-day professional

development program designed to help English-language teachers meet the challenges of teaching English to students. The workshop uses examples from the Reading, Listening, Speaking and Writing sections of the TOEFL iBT® test. It provides instructional techniques and strategies for using the integrated-skills approach to teaching language and for preparing students for success. Since it is an interactive workshop, we can only seat 35 participants and registration is required. The language of the workshop is English. For further information and registration: 03124262644 / educationusa@taa-ankara.org.tr

INSTAGRAM CANLI YAYIN: AMERİKA'DA EĞİTİM HAKKINDA SORU-CEVAP

21 Mayıs Salı @19.00-20.00 @educationusataa Instagram Hesabı

Merkezimize gelmeden Amerika'da eğitim hakkında sorularınızı sorabileceğiniz ve başvuru sürecinin nasıl olduğu konusunda bilgi edinebileceğiniz canlı yayınımızı kaçırmayın!

TAD EDUCATIONUSA MAYIS AYI GRUP DANIŞMANLIĞI TARİHLERİ

AMERİKA'DA EĞiTiM iÇiN ÖNCELiK BELiRLEME TOPLANTISI:
14 Mayıs Salı @19.00 @TAD

REFERANS MEKTUBU NEDİR? NASIL OLMALIDIR?
23 Mayıs Perşembe @19:00@TAD

Kayıt için: educationusa@taa-ankara.org.tradresine mail atabilirsiniz.

Diğer Haberler