Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

tadpractice

Bilgi çağında İngilizcenin önemli bir yer tuttuğu artık tartışma götürmeyen bir gerçektir. Ülkemizde İngilizce öğrenmeye çalışanların en önemli sorunu ise “anlıyorum ama konuşamıyorum” ifadesidir. Eğitim sisteminde öğrencilerin her daim pasif dinleyiciler olması ve sürekli dinleme yapıp çok az konuşma pratiği yapmalarının doğal bir sonucu olan bu sorunun tek bir çözümü vardır; konuşmak.

Günümüz iş ve eğitim dünyasının yoğun temposunda vakit ayırıp kaliteli bir kursa gitmek her zaman mümkün olmayabilir. Üstelik İngilizce kurslarının önemli bir bölümü halen gramere dayalı bir eğitim yaklaşımı benimsemektedir veya sadece konuşmaya yönelik grupları bulunmamaktadır.

TAD Practice ile size uyan gün ve saatlerde, bilgisayarınız, tabletleriniz veya cep telefonlarınız ile dilediğiniz yerden Türk-Amerikan Derneğinin yerli veya yabancı profesyonel eğitmenleriyle konuşma pratiği yapabilirsiniz.

1 OTURUM 65 TL
5 OTURUM 250 TL
10 OTURUM 400 TL
25 OTURUM 1000 TL
50 OTURUM 2000 TL

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et