Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

18. TAD & UNICEF Çocuk Resim Yarışması Sonuçları

DANIŞMA HATTI :
+90 312 426 26 44 - +90 312 426 26 48

2018-cocuk-resim-yarisması

Türk-Amerikan Derneği’nin UNICEF Türkiye Milli Komitesi eş sponsorluğunda gerçekleştirdiği “BİR DÜNYA BIRAKIN BİZ ÇOCUKLARA” konulu resim yarışmasında dereceye giren ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrencilerin listesi aşağıda belirtildiği gibidir. Ödül alan ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrencilere katılım sertifikaları ve hediye paketleri, 25 Nisan 2018günü saat 18:30’da Türk-Amerikan Derneği’nde yapılacak ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi ve Türk-Amerikan Derneği yetkililerinin ve jüri üyelerinin de katılacağı bir törende verilecektir.

Resimler 24-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Türk -Amerikan Derneği’nin Cinnah Cad. No: 20 adresinde bulunan binasında “Emin Hekimgil Sanat Galerisi”nde sergilenecektir.

Ödül törenine yarışmaya katılan tüm okul müdürleri, resim öğretmenleri, ödül alan ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrenciler ve aile üyeleri davetlidir.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

6-10 YAŞ GRUBU

Birincilik Ödülü

İrem Yücesoy / 9 yaş
TED Ankara Koleji

İkincilik Ödülü

Neris Söğüt / 6 yaş
Ahmet Vefik Paşa İlkokulu

Üçüncülük Ödülü

Kerem Tercan / 10 yaş
Ergazi İlkokulu

Jüri Özel Ödülü

Mina Ok / 8 yaş
Bilkent İÖO

1.Mansiyon

Muhammed S. Bekdur/ 7 yaş
Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu

2.Mansiyon

Hasret Akpınar / 7 yaş
Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu

3.Mansiyon

Zeynep Demirci / 9 yaş
TED Ankara Koleji

11-14 YAŞ GRUBU

Birincilik Ödülü

İdal Satılmış / 14 yaş
Atatürk Ortaokulu / Kırıkkale

İkincilik Ödülü

Elif Özgülcü / 11 yaş
Özel Arı İlköğretim Kurumları

Üçüncülük Ödülü

Melissa Mucan / 13 yaş
Mimar Sinan Ortaokulu

Jüri Özel Ödülü

Alya Güven / 11 yaş
İDV Özel Bilkent Ortaokulu

1.Mansiyon

H. Metehan Bezeyiş / 12 yaş yaş
Kütükçü Alibey Ortaokulu

2.Mansiyon

Alara Çalışkan / 12 yaş
Prof. Dr. Mehmet Sağlam Ortaokulu

3.Mansiyon

Beril Tan / 13 yaş
Öğretmen Kubilay Ortaokulu

RESİMLERİ SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLEN ÖĞRENCİLER

6-10 YAŞ GRUBU

  • Ada Ergen (8 yaş) Dr. Reşit Galip İlkokulu
  • Aleyna Dulda (7 yaş) Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu
  • Ayşe Deniz Yılmaz (9 yaş) Özel Bahçeşehir Sancaktepe Koleji
  • Ayşe Naz Güner (8 yaş) İDV Özel Bilkent İlkokulu
  • Beril Nisa Öz (8 yaş) Dr. Reşit Galip İlkokulu
  • Deniz Çilden (9 yaş) Özel Arı İÖO
  • Ecrin İkra Ocaktan (10 yaş) Rauf Orbay İlkokulu
  • Elif Beyza Bakıcıol (8 yaş) Özel Maya İlkokulu
  • Elif Buğlem Öcal (7 yaş) İbni Sina İlkokulu
  • Fethiye Ceylin Uğurlu (9 yaş) Dr. Reşit Galip İlkokulu
  • İpek Atalay (6 yaş) Z. Kuşağı Koleji
  • İrem Kiper (9 yaş) Özel Bahçeşehir Sancaktepe Koleji
  • Mehmet Güngüt (7 yaş) Türkan Yamantürk İlkokulu
  • Mert Olgun (Hazırlık sınıfı) Özel Büyük Kolej
  • Ömer Kaan Çelik (8 yaş) Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu
  • Zeynep Duru Yılmaz (8 yaş) Özel Bahçeşehir Okulları
  • Zeynep Ekin Cingöz (8 yaş) Eskişehir Özel Atayurt İÖO
  • Zeynep Naz Kara (10 yaş) Ankara Bahçeşehir Okulu (İncek Kampüsü)
  • Zeynep Yılmaz (7 yaş) İbni Sina İlkokulu

RESİMLERİ SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLEN ÖĞRENCİLER

11-14 YAŞ GRUBU

  • Almila Kesiktaş (12 yaş) Özel Büyük Kolej
  • Almina Nisa Özcan (12 yaş) Uluönder Ortaokulu
  • Ayşenil Bilge Sayıl (12 yaş) Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu
  • Azra Oğuz (13 yaş) Anıttepe Ortaokulu
  • Barış Yalçın (13 yaş) Özel Büyük Kolej
  • Beren Başar (11 yaş) Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu
  • Ceylin Gümüş (14 yaş) Öğretmen Kubilay Ortaokulu
  • Elenay Sarıoğlu (14 yaş) Özel Arı Ortaokulu
  • Fatima Hamo (13 yaş) Kütükçü Alibey Ortaokulu
  • Güllü Nur Gül (11 yaş) Kütükçü Alibey Ortaokulu
  • Güneş Başel (12 yaş) GOP Necla İpekçi Ortaokulu
  • Işık Gelegen (12 yaş) Özel Maya Ortaokulu
  • İpek Şenbaba (13 yaş) Özel arı Ortaokulu
  • Kayra Özbay (11 yaş) Özel Büyük Kolej
  • Melis Bilgin (12 yaş) İDV Bilkent Ortaokulu
  • Naz akbuz (13 yaş) Ticaret Odası Ortaokulu
  • Sim Mansur (12 yaş) Jale Tezer Koleji
  • Simay Cansın Yavuz (11 yaş) Mimar Sinan Ortaokulu