Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

19. TAD & UNICEF Çocuk Resim Yarışması

DANIŞMA HATTI :
+90 312 426 26 44 - +90 312 426 26 48

19. TAD & UNICEF ÇOCUK RESİM YARIŞMASI

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ-UNICEF TÜRKİYE ÇOCUK RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI - 2019

Türk-Amerikan Derneği’nin UNICEF Türkiye Milli Komitesi eş sponsorluğundagerçekleştirdiği “HAYALİM”konulu resim yarışmasında dereceye giren ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrencilerin listesi aşağıda belirtildiği gibidir. Değerlendirme özgünlük, konuya uygunluk, kompozisyon, figüratifliği ve teknik kriterleri göz önünde bulundurularak yapılmıştır.

24 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 18:30’da Türk-Amerikan Derneği’nde (Cinnah Caddesi No: 20 Kavaklıdere / Ankara)yapılacak ödül töreninde, iki yaş kategorisinden dereceye giren ve dereceye girmeyen ancak resimleri sergilenmeye değer görülen öğrencilere hediye paketleri ve sertifikaları Türk Amerikan Derneği Başkanı, UNICEF Türkiye Milli Komitesi Başkanı, jüri üyeleri ve iki kurumunun yetkilileri tarafından takdim edilecektir.

Bu ödül törenine aşağıda adı geçen tüm öğrencilerimiz, velileri, okul yetkilileri ve/veya resim öğretmenleri ve aile üyeleri davetlidir. Resimler 27 Nisan 2019 tarihine kadar Türk Amerikan Derneği Sanat Galerisi’nde sergilenecektir.

Derece giren ve resimleri sergilenmeye değer görülen okulunuz öğrencilerine ve velilerine 24 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 18:30’da Türk Amerikan Derneği Ankara’da yapılacak ödül töreni ile ilgili bilgi vermenizi önemle rica ederiz.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER 

6-10 YAŞ GRUBU  11-14 YAŞ GRUBU
Birincilik Ödülü Birincilik Ödülü
Sezin Yüce / 9 yaş Naz Peri İrem Kurt / 11 yaş
İ.D.V. Özel Bilkent İlk ve Ortaokulu - Ankara Balkanlar Koleji - İstanbul
İkincilik Ödülü İkincilik Ödülü
Karen Tufan / 6 yaş  Ela Yıldan / 11 yaş
ODTÜ Vakfı Koleji - Ankara   Bahçeşehir Koleji Florya - İstanbul
Üçüncülük Ödülü Üçüncülük Ödülü
Fidan Lorin Kart / 7 yaş Pelin Aslan / 13 yaş
Ergazi İlkokulu - Ankara   Özel Büyük Kolej - Ankara
Jüri Özel Ödülü Jüri Özel Ödülü
Ece Mert / 6 yaş Elanur Yener / 11 yaş
Kalaba İlkokulu- Ankara Mimar Sinan Ortaokulu - Ankara
1.Mansiyon 1.Mansiyon
Musa Eymen Çelik / 9 yaş Liana Muradova / 13 yaş
TED Konya Koleji Özel İlköğretim Okulu Canik Fatih Ortaokulu - Samsun
2.Mansiyon 2.Mansiyon (2 kişi kazanmıştır)
Eylül Miray Açık / 9 yaş Sude Naz Koçyiğit / 12 yaş
Sancaktepe Bahçeşehir Koleji - Ankara Kütükçü Ali Bey Ortaokulu - Ankara
Derin Tuğrul / 12 Yaş
Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu - Ankara
3.Mansiyon 3.Mansiyon
Ela Serbes / 10 yaş Ela Serbes / 10 yaş
Bilfen Bornova İlkokulu- İzmir  Öğretmen Kubilay Ortaokulu - Ankara

RESİMLERİ SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLEN ÖĞRENCİLER

6-10 YAŞ GRUBU

Yukarıda isimleri verilen dereceye giren öğrencilerin resimlerinin yanısıra, eserleri sergilenmeye değer görülen öğrencilerin eserleri de sergilenecek ve bu öğrencilere de katılım sertifikaları takdim edilecektir. 

ALMİNA YILDIZ (7 YAŞ) – MEHMET AKİF İLKOKULU

AYŞE NAZ GÜNER (9 YAŞ) – ÖZEL BİLKENT İLKOKULU

DEFNE ÇITAK (8 YAŞ) – AHMET VEFİK PAŞA İLKOKULU

DENİZ ÇOMAK (10 YAŞ) – ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULU İNCEK

DENİZ TAN (7 YAŞ) MEHMET AKİF İLKOKULU

DERİN ULUÇAY (6 YAŞ) – AHMET VEFİK PAŞA İLKOKULU

EFLİN HİNTOĞLU (10 YAŞ) – ÖZEL BÜYÜK KOLEJ

EGEMEN ÖZALTIN (9 YAŞ) ÖZEL BİLKENT İLKOKULU

İLAYDA ASLAN (10 YAŞ) – ÖZEL ADEM ORTAOKULU – EDİRNE

İPEK YAVAŞ (7 YAŞ) – ÖZEL YÜCE ORTAOKULU

MELEK GÜL SAĞLICA (10 YAŞ) – BÜYÜKHANLI KARDEŞLER ORTAOKULU

NEDİM ARSLAN (8 YAŞ) – ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR İLKOKULU

NİLİSU ŞAHİN (10 YAŞ) – ÖZEL BÜYÜK KOLEJ

ÖMER SAİT ÖNEN (9 YAŞ) – ÖZEL SANCAKTEPE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL

ÖYKÜ ÖZTÜRK (8 YAŞ) – ÖZEL BİLKENT İLKOKULU

ZEYNEP ALBAYRAK (9 YAŞ) – ÖZEL ARI İLKOKULU

ZEYNEP DEMİRCİ (10 YAŞ) – TED ANKARA KOLEJİ

ZÜMRA AHSEN İNCE (6 YAŞ) – NESİLDEN NESİLE KOLEJİ

(TOPLAM 18)

 

RESİMLERİ SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLEN ÖĞRENCİLER

11-14 YAŞ GRUBU

ALARA ÇALIŞKAN (13 YAŞ) – PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU

BEYZA NUR TAŞÇI (13 YAŞ) – ÖĞRETMEN KUBİLAY ORTAOKULU

DURU PELİN KUVULMAZ (11 YAŞ) – YÜCE OKULLARI

EDA TABAK (11 YAŞ) – ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU

FATMA HAMO (14 YAŞ) – KÜTÜKÇÜ ALİ BEY ORTAOKULU

HAYAL YILDIZ (13 YAŞ) – MİMAR SİNAN ORTAOKULU

HAZAL DEMİREL (13 YAŞ) - ÖĞRETMEN KUBİLAY ORTAOKULU

İREM GÜNGÖR (14 YAŞ) – ÖZEL ARI ORTAOKULU

LARA DERİN ERTEN (14 YAŞ) – ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU

MÜRÜVVET ALIÇ (11 YAŞ) – TİCARET ODASI ORTAOKULU

NEHİR KUTLU (14 YAŞ) – AHMET VEFİK PAŞA ORTAOKULU

NİSAN KABAKLI (14 YAŞ) – ÖZEL ARI ORTAOKULU

RÜMEYSA DEMİRBAŞ (13 YAŞ) – AHMET VEFİK PAŞA ORTAOKULU

SELİN YILDIRIM (12 YAŞ) AHMET VEFİK PAŞA ORTAOKULU

SUDENUR GÖKKOYUN (12 YAŞ) – MİMAR SİNAN ORTAOKULU

SUNAY ÖZDEMİR (14 YAŞ) ÖĞRETMEN KUBİLAY ORTAOKULU

YELİZ SÜMER (14 YAŞ) – ÖZEL YÜCE ORTAOKULU

(TOPLAM 17)