Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

22. TAD & UNICEF Çocuk Resim Yarışması Sonuçları

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

22. TAD & UNICEF ÇOCUK RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ-UNICEF TÜRKİYE ÇOCUK RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI - 2022

Türk-Amerikan Derneği’nin UNICEF Türkiye Milli Komitesi eş sponsorluğundagerçekleştirdiği “BENİM İÇİN DOĞA”konulu resim yarışmasında dereceye giren ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrencilerin listesi aşağıda belirtildiği gibidir. Değerlendirme özgünlük, konuya uygunluk, kompozisyon, figüratifliği ve teknik kriterleri göz önünde bulundurularak yapılmıştır.

Resimler 5 Mayıs 2022 tarihine kadar Türk Amerikan Derneği Emin Hekimgil Sanat Galerisi’nde sergilenecektir.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER 

6-10 YAŞ GRUBU  11-14 YAŞ GRUBU
Birincilik Ödülü Birincilik Ödülü
Demir Esir Esiroğlu / 8 yaş Selen Narlı / 11 yaş
Bahçelievler İlkokulu - Mersin   Merkez Cumhuriyet İlkokulu - İzmir
İkincilik Ödülü İkincilik Ödülü
Gökçe Bilmiş / 8 yaş       Duru Sözüak / 12 yaş
Dokuz Eylül Üni. Özel 75. Yıl İlkokulu - İzmir  ODTÜ GVO - Ankara
Üçüncülük Ödülü Üçüncülük Ödülü
Ferit Kaan Kaya / 9 yaş Seher Yalkın / 13 yaş
Başkent Üni. Özel Ayşe Abla Okulları - Ankara   Bilsem - Sakarya
Jüri Özel Ödülü Jüri Özel Ödülü
Fahri Barça / 8 yaş Güneş Özcan / 12 yaş
Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu - Ankara ODTÜ GVO - Ankara
1.Mansiyon 1.Mansiyon
Atakan Taşkın / 9 yaş Deniz Çilden / 12 yaş
Atakum Mimar Sinan İlkokulu - Samsun TED Ankara Koleji - Ankara
2.Mansiyon 2.Mansiyon 
Gülce Aynur / 9 yaş Barış Kapdan / 12 yaş
Özel Takev İlköğretim Okulu - İzmir Milli Egemenlik Ortaokulu - Ankara
3.Mansiyon 3.Mansiyon
Dua Kılınç / 10 yaş Aslı Zeynep Emir / 13 yaş
 Merkez Cumhuriyet İlkokulu - İzmir Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu – Ankara

RESİMLERİ SERGİLENECEK ÖĞRENCİLER

6-10 YAŞ GRUBU

Yukarıda isimleri verilen dereceye giren öğrencilerin resimlerinin yanısıra, aşağıdaki öğrencilerin eserleri de sergilenecek ve bu öğrencilere de katılım sertifikaları verilecektir. 

ALİ ÇINAR ZAVALSIZ (6 YAŞ) – MİNİK TAYFALAR ANAOKULU – İSTANBUL

BEGÜM TOSUN (5 YAŞ) – MİNİK TAYFALAR ANAOKULU – İSTANBUL

DERİN DENİZ (9 YAŞ) – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. 75. YIL İLKOKULU – İZMİR

ELİF DOĞA TOSUN (9 YAŞ) – TEĞMEN KALMAZ İLKOKULU – ANKARA

ELİF EBRAR GEZER (10 YAŞ) – MİLLİ EGEMENLİK ORTAOKULU – BOLU

ERDEM CESUR (10 YAŞ) – BAŞKENT ÜNİ. ÖZEL AYŞE ABLA KOLEJİ – ANKARA

IRMAK HİCRAN ERBAŞ (10 YAŞ) – MİLLİ EGEMENLİK ORTAOKULU – BOLU

MEHMET ÇINAR TOPÇUBAŞI ( 9 YAŞ) - BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU – İSTANBUL

MİRAÇ MUHAMMET OKMAN (7 YAŞ) – ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İLKOKULU – ANKARA

MİRAY EROĞLU (10 YAŞ) – HAYME HATUN İLKOKULU – ANKARA

MÜGE AYNUR (9 YAŞ) – 80. YIL BETONTAŞ İLKOKULU

NAZ ECE ÇELİK (9 YAŞ) – ODTÜ GVO İLKOKULU – ANKARA

NESLİHAN KARAASLAN (10 YAŞ) – ÖZEL TÜRK KOLEJİ MARMARİS İLKOKULU – MUĞLA

ÖMER FARUK ÇEKİÇ (7 YAŞ) – ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İLKOKULU – ANKARA

ÖMER GÜNEY KARATEPE (9 YAŞ) – ODTÜ GVO İLKOKULU – ANKARA

ÖMER SARP TENAK (6 YAŞ) – BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU – İSTANBUL

SERRA ÇAKMAK (9 YAŞ) – FARUK BAŞARAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ – TRABZON

TEBESSÜM ESER (9 YAŞ) - DOKUZ EYLÜL ÜNİ. 75. YIL İLKOKULU – İZMİR

TILSIM COŞKUNER (9 YAŞ) – ODTÜ GVO – ANKARA

 

RESİMLERİ SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLEN ÖĞRENCİLER

11-14 YAŞ GRUBU

ALARA TOKHTAKHUNOVA (13 YAŞ) – BÜYÜK KOLEJ – ANKARA

BERAY BİZATİ (11 YAŞ) – TED ANKARA KOLEJİ – ANKARA

BÜŞRA DURSUN (12 YAŞ) – MİLLİ EGEMENLİK ORTAOKULU – BOLU

ÇINAR AYATAR (11 YAŞ) – ODTÜ GVO – ANKARA

DEFNE OKATAN (12 YAŞ) – BİLSEM – SAKARYA

ELİF NİHAN ASLAN (12 YAŞ) – BİLSEM – SAKARYA

FİLİZ ÖZBEY (14 YAŞ) – BAKIRKÖY YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ – İSTANBUL

MERT KAPLAN (13 YAŞ) – TED ANKARA KOLEJİ – ANKARA

MERVE ERSOY (11 YAŞ) – ODTÜ GVO ÖZEL KOCAELİ ORTAOKULU – KOCAELİ

MEYRA DÜZKAYA (11 YAŞ) – ODTÜ GVO – ANKARA

NAZ BAŞARANER (13 YAŞ) – ÖZEL İZMİR TÜRK KOLEJİ – MARMARİS

NEHİR AYBAY (13 YAŞ) – ŞEHİT ABDULLAH SASDIM ORTAOKULU – KAYSERİ

NELL OJALVO (12 YAŞ) – EYÜBOĞLU KOLEJİ – İSTANBUL

NİLÜFER NİL KOÇÇİL (12 YAŞ) – BÜYÜK KOLEJ – ANKARA

NİSA TORUNOĞLU (11 YAŞ) – BAHÇEŞEHİR KOLEJİ KONYAALTI KAMPÜSÜ – ANTALYA

ÖGE KEREM KAHRİMAN (14 YAŞ) – İSKENDERUN SINAV KOLEJİ – İSKENDERUN

RÜMEYSA DÜZGÜN (13 YAŞ) – MİLLİ EGEMENLİK ORTAOKULU – BOLU

RÜZGAR PAPİLA – (14 YAŞ) – TED ANKARA KOLEJİ – ANKARA

SEDEF KOZLUCA (12 YAŞ) – BAŞKENT ÜNİ. ÖZEL AYŞE ABLA OKULLARI – ANKARA

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et