Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Çocuklara Yönelik İngilizce Yaz Kursu

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk-Amerikan Derneği

7-17 Yaş İngilizce Yaz Kursu

Okullar kapandı, yaz tatili başladı! Çocuklarınız yaz dönemi boyunca hem konuşarak İngilizce öğrensin hem de eğlenceli vakit geçirsin istiyorsanız, Türk-Amerikan Derneği 7-17 yaş online veya yüz yüze İngilizce kursları ile yaz tatilini fırsata çevirin!

Kurs Programı ve İçerik Hakkında

10 Temmuz 2023 - 4 Eylül 2023 tarihleri arasında çocuklarınızın toplam 40 gün / 120 saat İngilizce eğitim alabileceği yaz dönemi İngilizce programı 10’ar günlük 4 farklı dönemden oluşmaktadır.

Dönemler birbirinin tekrarı niteliğinde değildir.

Her yaş ve her seviyeye uygun olarak Microsoft Office 365 Sınıf Not Defteri ile hazırlanan 7-17 yaş İngilizce yaz kursumuz 40 farklı konu başlığından oluşmakta ve programda her gün yeni ve farklı bir konu işlenmektedir. 

Programa sizin belirleyeceğiniz 10 gün (1 Dönem/30 saat), 20 gün (2 Dönem/40 saat) veya üzeri katılabilir böylece kendi İngilizce yaz programınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Dersler hafta içi her gün 14:00 – 16:35 saatleri arasında gerçekleşmektedir.

Günde 3 saat interaktif İngilizce eğitim alan öğrencilerimiz bir yandan İngilizce Konuşma, İngilizce Dinleme, İngilizce Okuma, İngilizce Yazma becerilerini geliştirirken bir yandan da 21. yüzyıl becerilerinin öğrenciye kazandırılmasına yönelik tasarlanan ders içeriği ile eleştirel ve yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma, problem çözme, karar verme ve teknoloji okuryazarlığı gibi becerilerini de geliştirme fırsatı bulacaklar.

YAZ ÇOCUK KURSU (2)

Kimler Katılabilir, Kayıt İçin Ne Gerekiyor, Ücret Ne Kadar?

7-17 yaş İngilizce Yaz programına en az A2 (Elementary) seviyesindeki öğrenciler katılabilir.

7-17 yaş Yoğun İngilizce programına A1 (Beginner) seviyesindeki öğrenciler katılabilir.

Sınıflarımız öğrencilerimizin hem yaş hem de İngilizce seviyelerine göre oluşturulmaktadır.

Programa kayıt olacak öğrencinin yaşına uygun olanÖğrencinin yaşına uygun olan 7-8 yaş, 9-12 yaş veya 13-17 yaş İngilizce Seviye Tespit sınavını çözmesi ve ardından Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için öğrenci velisi tarafından randevu alınması gerekmektedir.

Öğrencinin grup yerleştirmesinde İngilizce Konuşma becerisi ağırlıklı rol oynamaktadır.

Akademik Departman yetkilimiz, randevu için seçilen gün ve saatte sizi telefonla arayarak, öğrencinin İngilizce sözlü becerisini değerlendirecek, öğrencinin İngilizce seviyesine uygun tüm mevcut programlarımız ve sorularınız hakkında hem öğrenciyi hem de öğrenci velisini detaylıca bilgilendirecektir.

Sözlü değerlendirme, ihtiyaç analizi, akademik yönlendirme, kurs içeriği ve derslerin işlenişi hakkında detaylı bilgilendirme için Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülmektedir.

Seviye tespit sınavını ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlayan öğrencilerimiz hem kendi yaş grubuna uygun hem de Avrupa Dil Portfolyosu (CEFR) değerlendirme sistemine göre İngilizce seviyesine uygun programa yerleştirilmektedir.

Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: TAD ONLINE STS 

Seviye Tespit sınavını çözmemiş ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlamamış öğrenciler için direkt kayıt işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Bu kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.