Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

ABC GRAMER KURSLARI

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk Amerikan Derneği

24 saatlik Gramer Kursları

Modül B - Alt Orta ve Orta Seviye: Bu modül, Orta Düzey Öncesi ve Orta Düzeydeki öğreniciler için uygun olan dilbilgisi konularını kapsar ve daha ileri düzeylere ilerlemek için gerekli olan İngilizce dilbilgisi konusunda kapsamlı bir temel sunar.

Modül C - Üst Orta ve İleri Seviye:  Üst Orta Düzey ve İleri Düzeydeki öğreniciler için tasarlanan bu modül, daha karmaşık dilbilgisi konularına derinlemesine dalış yaparak öğrencileri yüksek düzeyde İngilizce iletişimde yetkinlik için hazırlar.

Sınav Modülü - İleri Seviye:  Özellikle İleri düzey öğrenciler için tasarlanmış olan bu modül, ileri dilbilgisi konularının derinlemesine kapsamını, TOEFL ve IELTS sınav sorularının ayrıntılı analizini içerir ve öğrencileri bu testlerde başarılı olmaları için donatır.

Kurslarımız, Diller için Avrupa Ortak Başvuru Metni (CEFR) değerlendirme sistemine göre tasarlanmıştır.

Gramer kurslarımıza katılan öğrencilerimiz, haftalık ders saatine ek olarak, kendi seviyesindeki maksimum 12 kişilik online EFL CAFE Ücretsiz İngilizce Konuşma derslerimizden de faydalanabilirler. Bu oturumlar, İngilizce iletişimde akıcılığı ve güveni teşvik eden etkileşimli bir öğrenme ortamı sağlamak için tasarlanmıştır. 

Sınıflarımız:

✔ Yüz yüze: Maksimum 14 kişilik

✔ Online: Maksimum 12 kişilik

Kurs Programı, Başlangıç ve Bitiş Tarihleri:

Kayıt İşlemleri:

Sınıflarımız, öğrencilerimizin İngilizce seviyelerine göre oluşturulmaktadır.

Seviye Tespit Sınavı: Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: ONLINE SEVİYE TESPİT SINAVI

Sözlü Değerlendirme: Seviye tespit sınavını tamamlayan öğrenciler, Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu almalıdır.

Akademik Danışmanlık: Seviye tespit sınavını ve İngilizce sözlü değerlendirmeyi başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, Diller için Avrupa Ortak Metni (CEFR) değerlendirme sistemine göre İngilizce seviyelerine uygun programlara yerleştirilir. Akademik Departman yetkilimiz, randevu sırasında sizi telefonla arayarak İngilizce seviyenize uygun tüm programlar ve sorularınız hakkında detaylı bilgi verecektir. Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret, kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülür.

Daha Fazla Bilgi:

Kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir. Kayıt ve detaylı bilgi için 0312 426 26 44 numaralı telefondan veya akademikkurslar@taa-ankara.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce'nin Gücünü Açığa Çıkar: Bir Kural Bir Zaman!

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.