Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

İŞ İNGİLİZCESİ BİREBİR ÖZEL DERS

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk-Amerikan Derneği

Online İş İngilizcesi

Türk-Amerikan Derneği, Uluslararası İş İngilizcesi kurs programı ile profesyonel iş hayatınızda tüm dünyada geçerli olan İngilizce iş iletişimi, İngilizce sunum yapma, İngilizce Konuşma, İngilizce Dinleme  ve İngilizce yazma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Kurs Programı ve İçerik Hakkında

  • Fikrini açıkça ifade edebilme,
  • Problem Çözme Becerileri
  • İkna Becerileri
  • Müzakere Teknikleri
  • Sunum Becerileri
  • Resmi İş Yazışmaları üzerinde durulmaktadır.

İş İngilizcesi kursumuza katılan öğrencilerimiz, haftalık ders saatine ek olarak maksimum 12 öğrenci ve öğretmen eşliğinde gerçekleştirilen online EFL CAFE Ücretsiz İngilizce Konuşma derslerimizden de faydalanmaktadır.

Online İş İngilizcesi, İş İngilizcesi Ankara

Kimler Katılabilir, Kayıt İçin Ne Gerekiyor, Ücret Ne Kadar?

Bu programa en az Intermediate seviyesindeki öğrenciler katılabilir.

Öğrencinin Genel İngilizce Seviye Tespit Sınavını çözmesi ve ardından Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu alması gerekmektedir.

Akademik Departman yetkilimiz, randevu için seçilen gün ve saatte sizi telefonla arayarak İngilizce sözlü becerinizi değerlendirecek, İngilizce seviyesine uygun tüm mevcut programlarımız ve sorularınız sizi detaylıca bilgilendirecektir.

Sözlü değerlendirme, ihtiyaç analizi, akademik yönlendirme, kurs içeriği ve derslerin işlenişi hakkında detaylı bilgilendirme için Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülmektedir.

Seviye tespit sınavını ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlayan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosu değerlendirme sistemine göre İngilizce seviyesine uygun programa yerleştirilmektedir.

Seviye Tespit sınavını çözmemiş ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlamamış öğrenciler için direkt kayıt işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: TAD ONLINE STS 

İş İngilizcesi birebir özel ders almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0312 426 26 44

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.