Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

TAD PRACTICE (20 dakikalık İngilizce Konuşma Pratiği)

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk-Amerikan Derneği

TAD PRACTICE 

Bilgi çağında İngilizcenin önemli bir yer tuttuğu artık tartışma götürmeyen bir gerçektir. Ülkemizde İngilizce öğrenmeye çalışanların en önemli sorunu ise  "Anlıyorum ama konuşamıyorum.” ifadesidir. 

Kişiye özel TAD Practice oturumları ile bilgisayar, tablet veya cep telefonunu üzerinden sizin belirlediğiniz gün ve saatte üstelik dilediğiniz her yerden ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz ile günde 20 dakika İngilizce, Türkçe, İspanyolca Konuşma pratiği yapabilirsiniz.

ingilizce-practice-buton turkce-practice-buton İSPANYOLCA

Kimler Katılabilir, Kayıt İçin Ne Gerekiyor, Ücret Ne Kadar?

TAD Practice oturumları ile öğrencinin İngilizce konuşma pratiği yaparak akıcılığını geliştirmesi hedeflenmektedir. 

Bu programa en az B1 seviyesindeki öğrenciler katılabilir.

Öğrencinin Genel İngilizce Seviye Tespit Sınavını çözmesi ve ardından Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu alması gerekmektedir.

Akademik Departman yetkilimiz, randevu için seçilen gün ve saatte sizi telefonla arayarak İngilizce sözlü becerinizi değerlendirecek, İngilizce seviyesine uygun tüm mevcut programlarımız ve sorularınız sizi detaylıca bilgilendirecektir.

Sözlü değerlendirme, ihtiyaç analizi, akademik yönlendirme, kurs içeriği ve derslerin işlenişi hakkında detaylı bilgilendirme için Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülmektedir.

Seviye tespit sınavını ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlayan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosu değerlendirme sistemine göre İngilizce seviyesine uygun programa yerleştirilmektedir.

Seviye Tespit sınavını çözmemiş ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlamamış öğrenciler için direkt kayıt işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: TAD ONLINE STS 

Bu kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir.

12 oturum 2880 ₺
18 oturum 3960 ₺
24 oturum 4800 ₺

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.