Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

KONUŞMA KÜLÜBÜ

  • DERNEK : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • KURSLAR DEPARTMANI: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • PROMETRIC SINAV MERKEZİ: +90542 292 41 42

Türk-Amerikan Derneği

Online Konuşma Kulübü

Türk-Amerikan Derneği Online İngilizce Konuşma Kulübü, haftada 2 saat olmak üzere toplam 16 saatten oluşmaktadır. 

Kurs Programı ve İçerik Hakkında

Alanında uzman ana dili İngilizce eğitmenlerimiz ile her derste farklı bir konu hakkında İngilize Konuşma paritiği yaparak akıcılığınızı ve kelime dağarcığınızı güçlendirebilirsiniz. 

Öğrencilerimiz haftalık ders saatine ek olarak maksimum 10 öğrenci ve öğretmen eşliğinde gerçekleştirilen online EFL CAFE Ücretsiz İngilizce Konuşma derslerimizden de faydalanmaktadır.

CC TR (2)

Kimler Katılabilir, Kayıt İçin Ne Gerekiyor, Ücret Ne Kadar?

Bu programa en az Upper-Intermediate ve üzeri seviyedeki öğrenciler katılabilir.

Öğrencinin Genel İngilizce Tespit Sınavını çözmesi ve ardından Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu alması gerekmektedir. 

Akademik Departman yetkilimiz, randevu için seçilen gün ve saatte sizi telefonla veya Microsoft Teams üzerinden arayarak İngilizce sözlü becerinizi değerlendirecek, İngilizce seviyesine uygun tüm mevcut programlarımız ve sorularınız sizi detaylıca bilgilendirecektir.

Sözlü değerlendirme, ihtiyaç analizi, akademik yönlendirme, kurs içeriği ve derslerin işlenişi hakkında detaylı bilgilendirme için Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülmektedir.

Seviye Tespit sınavını çözmemiş ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlamamış öğrenciler için direkt kayıt işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: TAD ONLINE STS 

Bu kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir.

WhatsApp Danışma (2)

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et