Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

TAD PRACTICE

  • DERNEK : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • KURSLAR DEPARTMANI: 0537 678 45 09

TAD PRACTICE

Online Dersler Nasıl İşler?

Online şekilde en iyi eğitmene bağlanmak kolay, rahat ve eğlencelidir.

Tek ihtiyacınız olan güvenilir bir internet bağlantısı, bir web kamerası ve bir mikrofon.

Online Ders alarak gerçekten öğrenebilir misin ?

Evet! Aslında, kolaylık ve kalite öğrencilerimize sunduğumuz vazgeçilmez ilkelerimiz olduğu için, öğrenci ihtiyaçlarına göre şekillendire bildiğimiz programlarımız ile İngilizce biliyorum artık diyebileceksiniz. Evden çıkmadan, seçebileceğiniz yabancı ve ana dili seviyesinde İngilizce bilen eğitmenlerle ülkenin herhangi bir yerinden ders alabilirsiniz.

Online seviye tespit sınavlarımıza katılabilirsiniz. Seviye tespit sınavlarımız hem yazılı hem sözlü olarak uygulanırlar. İngilizce seviyenizi belirledikten sonra talep ettiğiniz online eğitim modülüne derneğimizin sorumluları ile gün, saat ve süreleri belirledikten sonra başlayabilirsiniz. Tarih ve saat konusunda öğrencilerin öncelikleri esas alınmaktadır.

İster Online grup derslerine dâhil olabilirsiniz isterseniz bire bir eğitim alabilirsiniz.

Online Grup Dersleri

Online grup derslerimize kendi grubunuzla katılabilirsiniz veya biz sizin için aynı seviyelerden öğrenciler içeren gruplar oluşturabiliriz.

Özel ders tadında! İletişimci yaklaşım esas alınır ve öğrenciyi konuşturarak tüm becerilerin eğitimini veririz. İletişimci yaklaşım diğer becerilerle entegre edilerek ders işlenir. Bu demek oluyor ki, her bir beceriye konuşma becerisi entegre edilmiş dersler işlenir. 

TAD PRACTICE

TAD Practice İngilizce öğretme veya öğrenme programı değildir. Programın amacı katılımcıların İngilizce konuşma pratiği yaparak sözlü akıcılıklarını geliştirmektir. Amacımız yoğun iş ve okul hayatları içerisinde katılımcılarımızın 20 dakikalık seanslarla her gün İngil izce kullanmalarını sağlamaktır. A2 seviyesi ve üstü öğrencilerin katılımı mümkündür.  

E-öğrenmenin temel avantajlarından biri, seyahat süresini sıfıra indirmesi ve öğrencilerin hızlı bir internet bağlantısı olan her yerde online dersleri almalarına izin vermesidir. Bazı öğrenciler online format konusunda şüphelidirler ve yüz yüze iletişimin her zaman daha etkili olduğuna inanırlar ancak modern teknoloji çağı, yaşama şeklimizi değiştiriyor; bize çevrimiçi iletişimde bulunmak için yeni ve heyecan verici yollar sunuyor. Online oturumlarımız, öğrencilere coğrafi konumlarına bakmaksızın yabancı ve ana dili seviyesinde İngilizce bilen eğitmenler ile İngilizce öğrenme fırsatı sunar. 

TAD Practice English  

Bilgi çağında İngilizcenin önemli bir yer tuttuğu artık tartışma götürmeyen bir gerçektir. Ülkemizde İngilizce öğrenmeye çalışanların en önemli sorunu ise “anlıyorum ama konuşamıyorum” ifadesidir. Eğitim sisteminde öğrencilerin her daim pasif dinleyiciler olması ve sürekli dinleme yapıp çok az konuşma pratiği yapmalarının doğal bir sonucu olan bu sorunun tek bir çözümü vardır; konuşmak. 

Günümüz iş ve eğitim dünyasının yoğun temposunda vakit ayırıp kaliteli bir kursa gitmek her zaman mümkün olmayabilir. Üstelik İngilizce kurslarının önemli bir bölümü halen gramere dayalı bir eğitim yaklaşımı benimsemektedir veya sadece konuşmaya yönelik grupları bulunmamaktadır. 

TAD Practice ile size uyan gün ve saatlerde, bilgisayarınız, tabletleriniz veya cep telefonlarınız ile dilediğiniz yerden Türk-Amerikan Derneğinin yerli veya yabancı profesyonel eğitmenleriyle konuşma pratiği yapabilirsiniz. 

1 OTURUM 75 TL
3 OTURUM 225 TL
6 OTURUM 420 TL
12 OTURUM 780 TL
24 OTURUM 1440 TL
48 OTURUM 2880 TL

TAD Practice Türkçe  

TAD PRACTICE ile Hayatınız Kolaylaşsın! 

Yoğun iş temposunda trafikte zaman kaybetmek yerine bulunduğunuz yerden online Türkçe konuşma derslerimize katılmak istemez miydiniz? Üstelik günde sadece 20 dakika ile bildiğiniz dilbilgisi konuları ile pratik yapabilir ya da Türkiye’deki günlük yaşamınızda gerekli olan diyaloglar için bizden destek alabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. 

Türkiye’de yaşıyor ama insanlarla iletişim kurmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Alışveriş yaparken, bankada, hastanede ya da restaurantta Türkçe bilen birine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Günde sadece 20 dakikanızı ayırarak Türk Amerikan Derneği aracılığıyla alanında eğitim almış profesyonel öğretmenlerimiz ile istediğiniz her konuda pratik yaparak akıcı bir şekilde Türkçe konuşabilirsiniz.

 

1 OTURUM 75 TL
3 OTURUM 225 TL
6 OTURUM 420 TL
12 OTURUM 780 TL
24 OTURUM 1440 TL
48 OTURUM 2880 TL

İspanyolca öğrenmeyi hayata geçirin. Profesyonel İspanyolca öğretmenleriyle çevrimiçi sohbet yapın. Deneyimli öğretmen kadromuz, dünyanın her yerindeki insanlara Skype'ta çevrimiçi dil eğitimi sunmaktadır.

TAD Practice Español 

1 OTURUM 75 TL
3 OTURUM 225 TL
6 OTURUM 420 TL
12 OTURUM 780 TL
24 OTURUM 1440 TL
48 OTURUM 2880 TL

TAD Practice ve TAD On-Course arasındaki fark nedir?  

Türk Amerikan Derneği’nin sunmuş olduğu kursları online ders olarak alabilirsiniz veya TAD Practice oturumları olarak yapabilirsiniz.  

TAD On-Course ile 50 dakikalık online dersler alabilirsiniz belirlediğiniz özel alanların dersleri tüm içeriği ile birlikte görebilirsiniz.  

TAD Practice ile 20 dakikalık konuşma pratiği yapabilirsiniz. Konuşma pratiği, doğru kullanım, akıcılık ve Türkçe düşünmeden İngilizce konuşma çalışmaları içerir.  

TAD TOEFL 

TAD IELTS  

TAD Interview Skills  

TAD Presentation Skills  

TAD Business English  

Kodlu derslerimiz ister tüm içerikleriyle beraber online alabilirsiniz, ister TAD Practice oturumları formatıyla sadece konuşma bölümlerini pratik yapmak üzere alabilirsiniz.  

ingilizce-practice-butonturkce-practice-buton

NE DEDİLER!

2017 yılı MEB bursiyeri bir psikoloğum. Verimsiz geçen 4 aylık bir kurs döneminin ardından buluştuğum Ingilizce ogretmeni arkadaşım Gamze, kendi oğlunu Ingilizce kursuna gönderdiği Türk Amerikan Derneği'ne beni de götürdü ve bana uygun ne gibi eğitimler olabilir diye konuştuk. Halihazırda haftaiçi çalışıp haftasonu da kursa devam ettiğim için pek vaktim yoktu. Uzaktan birebir konuşma dersleri oldugunu ogrendim ve derslere başladım. Amerikan ve Ingiliz iki hoca ile her ders birbirinden farklı konular işledik. Online derse girecek olmam beni dinamik tuttu ve bu süreçte zorunlu olarak düzenli çalıştım. Toplamda sadece 10 ders (20 dakikalık) almama rağmen speakingde çok geliştim. Bugün IELTS sonucum açıklandı; listening ve writing 5.5, reading de 6 olmasına karşın speakingden 7 aldığımı öğrendim. Bölümler arasındaki puan farkım çok bariz. TAD'daki hocalarıma ilgileri ve etkili, verimli dersleri için çok çok teşekkür ediyorum.

Nergis E.

-------------------------

Değerli hocam, bu harika uygulamaya başladığınız için size ve tüm TAD ailesine sonsuz teşekkürler. Bu uygulama sayesinde online ortamda konuşma pratiği yapabiliyoruz. İşin en güzel tarafı ise zaman ve mekan fark etmeksizin istediğimiz yerde ve istediğimiz zamanda son derece kolay bir şekilde bağlanabilmemiz. Bu uygulamayı konuşurken sıkıntı yaşayan bütün arkadaşlarıma önereceğim. Keep going :)

Onur P.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et