Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

TÜRK - AMERİKAN DERNEĞİ

IELTS KURSU VEYA BİRE BİR ÖZEL KURS

IELTS (The International English Language Testing System) her yıl 1 milyon'dan fazla kişinin katıldığı dünyanın en popüler seviye belirleme sınavlarından birisidir. Dünyada birçok ülkede kabul edilen IELTS sınavı ilk başlarda daha çok İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda tarafından kabul görürken son yıllarda kendini yenilemesi ile Amerika Birleşik Devletleri de dâhil olmak dünyanın hemen hemen her yerinde kabul görmeye başlamıştır.

TOEFL Sınavından farklı olarak, IELTS İngilizce konuşma becerilerinizi yüz yüze konuşma sınavıyla test eder, bu gerçek biriyle konuşarak değerlendirilmeniz anlamına gelir.

IELTS AKADEMİK

IELTS Akademik, akademik eğitim ve yüksek eğitim için gerekli olan İngilizce yeterliliğini ölçer.Akademik format, en geniş anlamında, lisans ve lisansüstü düzeyde İngilizce eğitim veren bir üniversitede ya da yüksekokul kurumunda okumak ya da eğitim almak isteyenler için hazırlanmıştır.

  • IELTS Akademik kursumuzda sınava yönelik Teknik ve Stratejiler uygulamalı olarak gösterilecek,
  • IELTS Sınavına yönelik Okuma, Dinleme, Yazma ve Konuşma becerileri üzerinde durulacak,
  • Kurs süresince IELTS deneme sınavları ile birlikte dil becerisini ve kelime bilgisini geliştirme çalışmaları yapılarak sınavların üzerinden geçilecektir.
  • Bir kurs 68/69 saattir.

İngiliz Hoca ile Hafta İçi 5 Sabah veya Akşam (Yaz programı)

Kurs Günleri Kurs Tarihi Kurs Saatleri
Pazartesiden Perşembeye

25 Kasım 2019 - 15 Ocak 2020 (23 Aralık - 3 Ocak tarihleri arasında ders yapılmayacaktır)

20 Ocak 2020 - 26 Şubat 2020

2 Mart 2020 - 8 Nisan 2020

18:30 - 21:20

Online seviye tespit sınavını yaptıktan sonra, sözlü değerlendirme aşaması için lütfen Kurslar Operasyon Ofisinden randevu alınız.
Telefon: +90 312 426 26 44