Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

TÜRK - AMERİKAN DERNEĞİ

C-PLUS İNGİLİZCE KURSLARI

Video içi tıklayın: C-PLUS COURSE

“Özellikle Okuma, Dinleme ve Konuşma Becerilerini Geliştirmeye Yönelik Kurs Programı”

C-Plus; 72 saatlik, Türk-Amerikan Derneği’ne özel, Okuma veya Dinleme, Kelime Bilgisi ve Konuşma becerilerini geliştirmeyi hedefleyen veya TOEFL/IELTS gibi akademik sınavlara hazırlanan kişiler için hazırlanmış beceri-odaklı bir programdır.

National Geographic – Reading Explorer 4, 5 ve 21st Century Communication kitapları, beraberinde güncel konuları, videoları ve görselleri ile dünyayı sınıfınıza getirecek.

Eleştirel düşünme yeteneği kazanacak, grafik ve görselleri yorumlayacak, dahası İngilizce okumanın TAD’ına varacaksınız.

Bu program; kültür, bilim, sosyal bilimler, seyahat ve macera gibi güncel konu başlıkları hakkında yazılmış okuma parçalarını ve National Geographic Digital Media videolarını içerir.

Kurs Tarihi ve Günleri Kurs Gün ve Saatleri Kursun Seviyesi

C2-PLUS: 

Haziran 2020

Salı - Perşembe

10:00 - 12:50

İleri (C2)

Online seviye tespit sınavını yaptıktan sonra, sözlü değerlendirme aşaması için tadkurslar@taa-ankara.org.tr adresinden veya 0533 814 08 51 numaralı telefondan randevu alınız. 
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et