Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

C-Plus İngilizce Kursları

  • DERNEK : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • KURSLAR DEPARTMANI: 0537 678 45 09

TÜRK - AMERİKAN DERNEĞİ

ONLINE C-PLUS İNGİLİZCE KURSLARI

Video içi tıklayın: C-PLUS COURSE

“Özellikle Okuma, Dinleme ve Konuşma Becerilerini Geliştirmeye Yönelik Kurs Programı”

C-Plus; 72 saatlik, Türk-Amerikan Derneği’ne özel, Okuma veya Dinleme, Kelime Bilgisi ve Konuşma becerilerini geliştirmeyi hedefleyen veya TOEFL/IELTS gibi akademik sınavlara hazırlanan kişiler için hazırlanmış beceri-odaklı bir programdır.

National Geographic – Reading Explorer 4, 5 ve 21st Century Communication kitapları, beraberinde güncel konuları, videoları ve görselleri ile dünyayı sınıfınıza getirecek.

Eleştirel düşünme yeteneği kazanacak, grafik ve görselleri yorumlayacak, dahası İngilizce okumanın TAD’ına varacaksınız.

Bu program; kültür, bilim, sosyal bilimler, seyahat ve macera gibi güncel konu başlıkları hakkında yazılmış okuma parçalarını ve National Geographic Digital Media videolarını içerir.C1+ TR

Online Genel İngilizce seviye tespit sınavını yaptıktan sonra, sözlü değerlendirme aşaması için online randevu almanız gerekmektedir. 0312 426 26 44

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et