Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Sözleşmeli Kurslar

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk-Amerikan Derneği

Sözleşmeli İngilizce Kursları

Kurumsal İhtiyaçlara Özel İngilizce Eğitimi

Tanım ve Amaç:

Sözleşmeli Kurslar, kamu kurumları ve özel kuruluşların mensuplarının mesleki İngilizce öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış özel programlardır. Kurumun ve çalışanlarının özel gereksinimleri doğrultusunda bir program oluşturulur ve kursun amacı ve planı üzerinde mutabakat sağlandıktan sonra tarafların yükümlülüklerini belirleyen bir protokol imzalanır. Yarım asrı aşkın bir süredir Ankara'da yüzlerce kamu kuruluşu ve özel firmaya dil eğitimi hizmeti veren Türk Amerikan Derneği, bu alandaki uzmanlığıyla kurumsal İngilizce eğitiminde fark yaratmaktadır.

Kurs Seçeneklerimiz:

✔ Yüz Yüze: Türk Amerikan Derneği sınıflarında veya kurum binasında

✔ Online: Microsoft Teams platformu üzerinden

Öğretmen Kadrosumuz:

Türk Amerikan Derneği'nde dersler, deneyimli, eğitim sertifikasına sahip öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğretmenlerimiz İngilizce öğretim teknikleri ve metodları hakkında en güncel bilgilere sahip olup, bu teknikleri sınıflarda etkin bir şekilde kullanmaktadır. Düzenli hizmet içi eğitim ve seminerler aracılığıyla bilgi ve vizyonlarını sürekli geliştiren öğretmenlerimiz, kursiyerlerimize en yüksek kalitede dil eğitimi sunmaktadır.

Program ve Metodolojimiz:

✔ Gruplar İngilizce Konuşma becerisine göre oluşturulur.

✔ Dersler, İngilizce Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma becerilerini kapsayacak şekilde işlenir.

✔ Eleştirel ve yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma, problem çözme, karar verme ve teknoloji okuryazarlığı gibi 21. yüzyıl becerilerinin hedef dilde kazandırılmasına odaklanılır.

✔ Ders içeriği, kursiyerlerin İngilizceyi hayatlarının bir parçası haline getirerek öğrenmesine yönelik olarak tasarlanır.

Program Takibi:

Kursiyerlerin devam ve başarı durumlarını gösteren aylık raporlar, ilgili kurum yetkililerine gönderilir.

Kurumsal İhtiyaçlarınız için:

Dil eğitimi ile ilgili kurumsal ihtiyaçlarınız için Türk Amerikan Derneği Kurslar Departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Telefon: 0312 426 26 44 E-posta: filiz@taa-ankara.org.tr 

Türk-Amerikan Derneği ile kurumsal İngilizce eğitiminizi en üst seviyeye taşıyın!

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.