Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

ULUSLARARASI İŞ İNGİLİZCESİ

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk Amerikan Derneği

Uluslararası İş İngilizcesi

Türk Amerikan Derneği, uluslararası iş dünyasının gereksinimlerine uygun profesyonel yetkinliklerinizi geliştirmek amacıyla hazırlanmış Uluslararası İş İngilizcesi Kursunu gururla sunar. Toplam 60 saatlik bu kapsamlı program, etkili sunum yapabilme, açık ve etkili konuşma, dikkatli dinleme ve yetkin yazma becerilerini kapsayacak şekilde İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirmeye odaklanmıştır. Bu kursa katılarak, uluslararası profesyonel dünyanın talepleriyle uyumlu İngilizce yeteneklerinizi geliştirme yolculuğuna çıkıyorsunuz.

Kurs İçeriği ve Hedefleri:

Müfredat, iş dünyasında başarı için hayati öneme sahip temel alanları kapsayacak şekilde stratejik olarak yapılandırılmıştır. Katılımcılar, aşağıdaki konularda ustalaşacaklardır:

⁕ Fikirleri açık ve net bir şekilde ifade edebilme,

⁕ İleri düzey problem çözme teknikleri,

⁕ İkna ve etkileme becerileri,

⁕ Müzakere stratejileri,

⁕ Sunum becerileri,

⁕ Resmi iş yazışmaları.

Ek Faydalar:

İş İngilizcesi kurslumuza katılan öğrencilerimiz, haftalık ders saatine ek olarak, kendi seviyesindeki maksimum 12 kişilik online EFL CAFE Ücretsiz İngilizce Konuşma derslerimizden de faydalanabilirler. Bu oturumlar, İngilizce iletişimde akıcılığı ve güveni teşvik eden etkileşimli bir öğrenme ortamı sağlamak için tasarlanmıştır. 

Öğretmen Kadromuz:

Türk Amerikan Derneği'nde dersler, deneyimli, eğitim sertifikasına sahip öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğretmenlerimiz İngilizce öğretim teknikleri ve metodları hakkında en güncel bilgilere sahip olup, bu teknikleri sınıflarda etkin bir şekilde kullanmaktadır. Düzenli hizmet içi eğitim ve seminerler aracılığıyla bilgi ve vizyonlarını sürekli geliştiren öğretmenlerimiz, kursiyerlerimize en yüksek kalitede dil eğitimi sunmaktadır.

Sınıflarımız:

✔ Yüz yüze: Maksimum 12 kişilik

✔ Online: Maksimum 10 kişilik

Kurs Takvimi:

⁕ Salı, Perşembe, 18:30 - 21:05 - 1 Ekim 2024 - 10 Aralık 2024

Kayıt İşlemleri:

Bu kursa katılım için en az Intermediate seviyesinde olmanız gerekmektedir.

Seviye Tespit Sınavı: Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: ONLINE SEVİYE TESPİT SINAVI

Sözlü Değerlendirme: Seviye tespit sınavını tamamlayan öğrenciler, Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu almalıdır.

Akademik Danışmanlık: Seviye tespit sınavını ve İngilizce sözlü değerlendirmeyi başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, Diller için Avrupa Ortak Metni (CEFR) değerlendirme sistemine göre İngilizce seviyelerine uygun programlara yerleştirilir. Akademik Departman yetkilimiz, randevu sırasında sizi telefonla arayarak İngilizce seviyenize uygun tüm programlar ve sorularınız hakkında detaylı bilgi verecektir. Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret, kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülür.

Daha Fazla Bilgi:

Kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir. Kayıt ve detaylı bilgi için 0312 426 26 44 numaralı telefondan veya akademikkurslar@taa-ankara.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türk Amerikan Derneği'nin Uluslararası İş İngilizcesi Kursuna katılarak kariyer perspektiflerinizi ilerletin ve profesyonel İngilizce iletişimde yetkinlik kazanın. Programımız, global iş dünyasında başarıya ulaşmanın anahtarını sunmaktadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.