Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

TOEIC

  • DERNEK : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • KURSLAR DEPARTMANI: 0537 678 45 09

Türk-Amerikan Derneği TOEIC Sınavı 
TOEIC SINAVI  

ETS GLOBAL® Türkiye Distribütörü GLOBAL TESTING ile TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ (TAD) arasında yenilenen protokol kapsamında Güvenli Test Merkezi olarak kurumumuz yetkilendirilmiştir.

Saygın üniversitelerin İngilizce programlarına kabul edilmek isteyenler, mezuniyet sonrası global ölçekli kuruluşlarda iş imkânı bulmak isteyenler ve bu süreçlerde, öne çıkarak doğrulanabilir puanın gerekli olduğu üst düzey kurumlara kabul edilmek isteyenler için dünyada en çok kabul gören sınavlardan biri olan TOEIC® LR (Dinleme + Okuma) İngilizce yeterlilik belgesini sağlamak artık Ankara’ da mümkün.

Dünyada yaklaşık 160 ülkede, 14.000 kurum TOEIC® sınavını tanımakta, ayrıca her yıl 7 milyon kişi bu sınava girmektedir.

TAD binasında uygulanacak olan TOEIC sınav türleri;

TOEIC L&R: TOEIC Dinleme ve Okuma

TOEIC S: TOEIC Konuşma

TOEIC S&W: TOEIC Konuşma ve Yazma

TFI: TOEIC Fransızca

Bu sınavlar için www.globaltesting.com adresinden online kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Türk Amerikan Derneği online olarak verilen tarihlerde sınavı binasında vermekle yükümlüdür, kayıt almamaktadır ve sınav sonuçları Global testing tarafından UPS ile adaylara gönderilmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et