Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

DİL EĞİTİMİ

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Hızla gelişen dünyamızda daha iyi bir kariyer sahibi olmak için ikinci bir dil öğrenmek artık bir lüks ya da hobi olmaktan çıkmış ve bir gereksinim haline gelmiştir. Bir dili öğrenmenin en çabuk ve etkili yolu ise öğrenmek istediğiniz dili yerinde öğrenmektir.

Yabancı bir dil öğrenmek sadece o dilin dilbilgisini öğrenmekle olmuyor ve her geçen gün daha fazla öğrenci öğreneceği dilin kültürünü de öğrenebilmek için başka ülkelere gidiyor. Bu öğrencilere, profesyonellerle çalışma, dili yerinde öğrenme ve geliştirme, yeni arkadaşlıklar edinme ve unutulmayacak tecrübeler yaşama şansını sunuyor.

Bu kapsamda TAD Assist olarak, öğrencilerin öğrenmek istediği dili ABD’de öğrenebilmek için gerekli bütün danışmanlığı ve istenilen okula yerleşebilme adına gerekli girişimleri öğrencilerin adına yürütülebilir.

Kurs Türleri

Öğrenciler ABD’deki dil okullarında çok çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. ABD’deki dil okullarının büyük bir çoğunluğu aşağıdaki kursları sunmaktadır.

Genel İngilizce:Her seviyeye uygun olan bir kurs türüdür. Haftalık 15 saatten 40 saate kadar olan alternatif seçenekler vardır.

Akademik Amaçlı Kurslar:Akademik çalışma için gereken seviyeye ulaştıran bir kurs türüdür.

Üniversite Hazırlık Kursları: ABD’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere yönelik bir kurs türüdür.

Özel Amaçlı Kurslar: Ticaret, İşletme, Pazarlama, Bankacılık, Finans gibi alanlarda sunulan mesleki kurs türleridir.

Tatil Kursları:Yetişkinler ve çocuklara yönelik olan bu kurs tatilinizi eğitime ve eğlenceye dönüştüren bir kurs türüdür.

Yaz Kampları: 8 – 18 yas arası öğrencilere yönelik olan bir kurs türüdür. (ayrıntılar YAZ KAMPLARI bölümde anlatılacaktır)

Sınava Hazırlık Kursları: Dünya çapında üniversiteler ve işverenler tarafından kabul edilen resmi İngilizce seviyesine hazırlayan kurs türleridir.

***Bu kurs türlerinin dışında ihtiyaçlara göre birçok kurs türü bulunmaktadır.

HİZMET AŞAMALARI

Ayrıntılı bilgi ve detaylar için tadassist@taa-ankara.org.tr adresine mail atabilir ve/veya 426 26 44 no'lu numaradan bize ulaşabilirsiniz. 

 

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.