Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

TOEFL IBT WORKSHOP

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk-Amerikan Derneği

TOEFL iBT WORKSHOP 

Türk-Amerikan Derneği, TOEFL iBT Workshop toplam 21 saatten oluşmaktadır. 

Kurs Programı ve İçerik Hakkında

TOEFL iBT Sınavı Konuşma ve Yazma bölümlerine yönelik,

  • Sınav Teknikleri ve Stratejileri
  • Soru Tipleri Analizi
  • Pratiğe yönelik İngilizce Konuşma 
  • Test ve Soru Çözümü üzerinde durulmaktadır.

TOEFL iBT Workshop programına katılan öğrencilerimize,

  • Ücretsiz TOEFL iBT Materyal Desteği
  • 1 adet Ücretsiz TOEFL iBT Deneme Sınavı ve uzman eğitmenimiz rehberliğinde kişiye özel sınav analizi hizmeti sunulmaktadır.

Öğrencilerimiz haftalık ders saatine ek olarak maksimum 12 öğrenci ve öğretmen eşliğinde gerçekleştirilen online EFL CAFE Ücretsiz İngilizce Konuşma derslerimizden de faydalanmaktadır.

Kimler Katılabilir, Kayıt İçin Ne Gerekiyor, Ücret Ne Kadar?

Bu programa en az Upper-Intermediate seviyesindeki öğrenciler katılabilir.

Öğrencinin TOEFL Seviye Tespit Sınavını çözmesi ve ardından Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu alması gerekmektedir. 

Akademik Departman yetkilimiz, randevu için seçilen gün ve saatte sizi telefonla arayarak İngilizce sözlü becerinizi değerlendirecek, İngilizce seviyesine uygun tüm mevcut programlarımız ve sorularınız sizi detaylıca bilgilendirecektir.

Sözlü değerlendirme, ihtiyaç analizi, akademik yönlendirme, kurs içeriği ve derslerin işlenişi hakkında detaylı bilgilendirme için Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülmektedir.

Seviye tespit sınavını ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlayan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosu değerlendirme sistemine göre İngilizce seviyesine uygun programa yerleştirilmektedir.

Seviye Tespit sınavını çözmemiş ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlamamış öğrenciler için direkt kayıt işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: TAD ONLINE STS 

Bu kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.