DİL SEÇİMİ
18. TAD & UNICEF ÇOCUK RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI
DANIŞMA HATTI 0312 426 26 44 - 0312 426 26 48

TAD UNICEF Çocuk Resim Yarışması

Türk-Amerikan Derneği’nin UNICEF Türkiye Milli Komitesi eş sponsorluğunda gerçekleştirdiği “BİR DÜNYA BIRAKIN BİZ ÇOCUKLARA” konulu resim yarışmasında dereceye giren ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrencilerin listesi aşağıda belirtildiği gibidir. Ödül alan ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrencilere katılım sertifikaları ve hediye paketleri, 25 Nisan 2018günü saat 18:30’da Türk-Amerikan Derneği’nde yapılacak ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi ve Türk-Amerikan Derneği yetkililerinin ve jüri üyelerinin de katılacağı bir törende verilecektir.

Resimler 24-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Türk -Amerikan Derneği’nin Cinnah Cad. No: 20 adresinde bulunan binasında “Emin Hekimgil Sanat Galerisi”nde sergilenecektir.

Ödül törenine yarışmaya katılan tüm okul müdürleri, resim öğretmenleri, ödül alan ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrenciler ve aile üyeleri davetlidir. 

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

6-10 YAŞ GRUBU  11-14 YAŞ GRUBU
Birincilik Ödülü  Birincilik Ödülü
İrem Yücesoy / 9 yaş
TED Ankara Koleji  
İdal Satılmış / 14 yaş
Atatürk Ortaokulu / Kırıkkale
İkincilik Ödülü İkincilik Ödülü
Neris Söğüt / 6 yaş 
Ahmet Vefik Paşa İlkokulu
Elif Özgülcü / 11 yaş
Özel Arı İlköğretim Kurumları
Üçüncülük Ödülü Üçüncülük Ödülü
Kerem Tercan / 10 yaş
Ergazi İlkokulu    
Melissa Mucan / 13 yaş
Mimar Sinan Ortaokulu
Jüri Özel Ödülü   Jüri Özel Ödülü  
Mina Ok / 8 yaş
Bilkent İÖO   
Alya Güven / 11 yaş
İDV Özel Bilkent Ortaokulu
1.Mansiyon 1.Mansiyon
Muhammed S. Bekdur/ 7 yaş
Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu 
H. Metehan Bezeyiş / 12 yaş
Kütükçü Alibey Ortaokulu 
2.Mansiyon  2.Mansiyon 
Hasret Akpınar / 7 yaş
Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu 
Alara Çalışkan / 12 yaş
Prof. Dr. Mehmet Sağlam Ortaokulu
3.Mansiyon 3.Mansiyon
Zeynep Demirci / 9 yaş
TED Ankara Koleji 
Beril Tan / 13 yaş
Öğretmen Kubilay Ortaokulu

RESİMLERİ SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLEN ÖĞRENCİLER

6-10 YAŞ GRUBU 

Ada Ergen (8 yaş) Dr. Reşit Galip İlkokulu

Aleyna Dulda (7 yaş) Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu

Ayşe Deniz Yılmaz (9 yaş) Özel Bahçeşehir Sancaktepe Koleji

Ayşe Naz Güner (8 yaş) İDV Özel Bilkent İlkokulu

Beril Nisa Öz (8 yaş) Dr. Reşit Galip İlkokulu

Deniz Çilden (9 yaş) Özel Arı İÖO

Ecrin İkra Ocaktan (10 yaş) Rauf Orbay İlkokulu

Elif Beyza Bakıcıol (8 yaş) Özel Maya İlkokulu

Elif Buğlem Öcal (7 yaş) İbni Sina İlkokulu

Fethiye Ceylin Uğurlu (9 yaş) Dr. Reşit Galip İlkokulu

İpek Atalay (6 yaş) Z. Kuşağı Koleji

İrem Kiper (9 yaş) Özel Bahçeşehir Sancaktepe Koleji

Mehmet Güngüt (7 yaş) Türkan Yamantürk İlkokulu

Mert Olgun (Hazırlık sınıfı) Özel Büyük Kolej

Ömer Kaan Çelik (8 yaş) Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu

Zeynep Duru Yılmaz (8 yaş) Özel Bahçeşehir Okulları

Zeynep Ekin Cingöz (8 yaş) Eskişehir Özel Atayurt İÖO

Zeynep Naz Kara (10 yaş) Ankara Bahçeşehir Okulu (İncek Kampüsü)

Zeynep Yılmaz (7 yaş) İbni Sina İlkokulu

RESİMLERİ SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLEN ÖĞRENCİLER

11-14 YAŞ GRUBU

 Almila Kesiktaş (12 yaş) Özel Büyük Kolej

Almina Nisa Özcan (12 yaş) Uluönder Ortaokulu

Ayşenil Bilge Sayıl (12 yaş) Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu

Azra Oğuz (13 yaş) Anıttepe Ortaokulu

Barış Yalçın (13 yaş) Özel Büyük Kolej

Beren Başar (11 yaş) Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu

Ceylin Gümüş (14 yaş) Öğretmen Kubilay Ortaokulu

Elenay Sarıoğlu (14 yaş) Özel Arı Ortaokulu

Fatima Hamo (13 yaş) Kütükçü Alibey Ortaokulu

Güllü Nur Gül (11 yaş) Kütükçü Alibey Ortaokulu

Güneş Başel (12 yaş) GOP Necla İpekçi Ortaokulu

Işık Gelegen (12 yaş) Özel Maya Ortaokulu

İpek Şenbaba (13 yaş) Özel arı Ortaokulu

Kayra Özbay (11 yaş) Özel Büyük Kolej

Melis Bilgin (12 yaş) İDV Bilkent Ortaokulu

Naz akbuz (13 yaş) Ticaret Odası Ortaokulu

Sim Mansur (12 yaş) Jale Tezer Koleji

Simay Cansın Yavuz (11 yaş) Mimar Sinan Ortaokulu