Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

İngilizce Konuşma Külübü

  • Dernek : 0312 426 26 44 / 0312 426 26 48
  • Kurslar Departmanı: 0312 426 26 44 - 114 / 122
  • ABD Eğitim Danışmanlığı ve Arizona üniversitesi için: 0542 292 41 42

Türk-Amerikan Derneği

İngilizce Konuşma Kulübü (Online)

İngilizce seviyeniz en az orta-üstü (C1) seviyesindeyse ve İngilizce pratiği yaparken kelime dağarcığınızı ve akıcılığınızı geliştirmek istiyorsanız, Amerikalı bir öğretmen eşliğinde haftada 4 saat toplamda 24 saatlik kursumuza kayıt olabilirsiniz.

Öğrencilerimiz haftalık ders saatine ek olarak maksimum 12 öğrenci ve öğretmen eşliğinde gerçekleştirilen online EFL CAFE Ücretsiz İngilizce Konuşma derslerimizden de faydalanmaktadır.

Ders Gün ve Saatleri Ders Başlangıç ve Bitiş Tarihi

Cumartesi - Pazar

18:00 - 19:50

16 Aralık 2023 - 27 Ocak 2024

Kimler Katılabilir, Kayıt İçin Ne Gerekiyor, Ücret Ne Kadar?

Bu programa en az Upper-Intermediate ve üzeri seviyedeki öğrenciler katılabilir.

Öğrencinin Genel İngilizce Tespit Sınavını çözmesi ve ardından Akademik Departman yetkilisi tarafından yapılacak İngilizce sözlü değerlendirme aşaması için randevu alması gerekmektedir. 

Akademik Departman yetkilimiz, randevu için seçilen gün ve saatte sizi telefonla arayarak İngilizce sözlü becerinizi değerlendirecek, İngilizce seviyesine uygun tüm mevcut programlarımız ve sorularınız sizi detaylıca bilgilendirecektir.

Sözlü değerlendirme, ihtiyaç analizi, akademik yönlendirme, kurs içeriği ve derslerin işlenişi hakkında detaylı bilgilendirme için Akademik Departman yetkilisi ile gerçekleştirilen görüşmeden ücret alınmaktadır. Bu ücret kurs kayıt işlemi yapılması halinde kurs ücretinden düşülmektedir.

Seviye Tespit sınavını çözmemiş ve İngilizce sözlü değerlendirme aşamasını tamamlamamış öğrenciler için direkt kayıt işlemi gerçekleştirilememektedir. 

Online seviye tespit sınavına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: TAD ONLINE STS 

Bu kurs programı ve program hakkında yapılan bilgilendirme Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunan Türk-Amerikan Derneği Merkez için geçerlidir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.